stargard@szkolacasio.edu.pl
Telefon: +48 661 852 470 | +48 511 91 90 89

O nas

Witamy serdecznie na stronie naszej szkoły. Znana na całym świecie renomowana marka Casio prowadzi sieć szkół muzycznych, w których stosuje nowatorskie metody już od 1996 roku.

Szkoła Muzyczna CASIO w Stargardzie Szczecińskim ma na celu wspieranie systemu edukacji w zakresie rozwijania uzdolnień artystycznych dzieci. Część osób uczęszczających na zajęcia może kontynuować swoją edukację w państwowych szkołach artystycznych a Szkoła CASIO jest do tego idealnym przygotowaniem.

W naszej placówce dzieci, młodzież i dorośli mają okazję uczyć się w sposób bezstresowy i spokojnie rozwijać swoje umiejętności muzyczne poprzez program dostosowany specjalnie do ich możliwości. Szkoła CASIO umuzykalnia, rozwija zdolności i zainteresowania muzyczne uczniów oraz przygotowuje do dalszego kształcenia w szkole II stopnia. Prowadzi zajęcia indywidualne na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, fortepianie, akordeonie, perkusji, flecie, oboju, klarnecie, saksofonie, trąbce, keyboardzie a także lekcje wokalu estradowego i klasycznego.